Про нас

"Мене звати Русецький Олег. Мені 10 років. Вчуся у 5-Б класі Чернівецької школи №8. Я, окрім навчання в школі, Займаюся вивченням англійської мови і спортом. І також не забуваю про Пласт. Мені подобається Пласт, тому що ми ходимо в походи і граємо в різні ігри"."Мене звати Мотрук Ярема. Мені 9 років. Я навчаюся в 4-А класі Чернівецької школи №2. Мені подобається Пласт тим, що ми ходимо в походи, граємо в рухливі ігри".


"Мене звати Левчук Олександра. Мені 10 років. Я навчаюся в школі №2 у 5-А класі. Я люблю малювати, гратися. Мені подобається читати. Займаюся спортом - карате. Я ходжу в Пласт, бо мені подобається ходити в походи, різні місця".
"Я - Гінчак Влад, мені 9 років. Вчуся у школі, люблю математику. Також люблю грати у комп’ютерні ігри, робити аплікації та іграшки"

"Мене звати Агаркова Діана. Мені 10 років і я навчаюся в 5-Б класі Чернівецької школи №8. Люблю вчитися, гуляти, гратися, риболовлю. Пласт мені подобається походами в ліс, у гори. Тут дізнаємося багато нового""Я - Оля Пукальська, мені 10 років. Я навчаюся в гімназії №7. Займаюся танцями, малюванням. Я прийшла до Пласту, щоб стати самостійною".
Comments