Новини‎ > ‎

1 - 14 липня відбувався курінний табір куреня імені Ірини Вільде "Метелики на шпильках"

опубліковано 22 лип. 2011 р., 03:11 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 22 лип. 2011 р., 03:17 ]
На мальовничій галявині в оточені гір розкинувся другий курінний табір підг. куреня ім. Ірини Вільде. Він відбувався з 1 по 14 липня 2011 р. поблизу села Банилів-Підгірний. 

Як зазвичай все розпочалось із домівки та знайомств. Перелякані учасниці губились у загальній масі юних пластунів та пластунок. Та перезнайомившись ми вже мчали за межі міста на комфортабельному автобусі співаючи хороших пісень.
Прибувши на місце розпочалось таборування: всі бадьорі, повні сил, енергії, чогось не відомого почали розбивати намети, натягати тент, облаштовувати місце табору. Для більшості це все було вперше, тому з розкритим ротом і бажанням зробити якнайкраще всі швиденько навчались. 
Далі все закрутилось шаленим виром. Вставання, руханка, вмивання, відкриття, сніданок, гутірки… все пливло коловоротом подій, занять, миттєвостей. 
Перший тиждень видався доволі дощовим. Ми відчули поливаний липень. Але згодом погода почала налагоджуватись і ми навіть встигли засумувати за дощовими днями, особливо, коли ти черговий на кухні, а на вулиці ще й спека +30. Та погода не дуже впливала на наш настрій. Впродовж табору ми летіли з гутірки на майстерку, з майстерки на квест, з квесту на заняття… 
Програма табору була дуже захоплюючою та цікавою. Юні леді мали змогу ознайомитись з різноманітними спортивними заняттями: фітнес, каланетика, пілатес, виготовити чарівних метеликів з бісеру, ляльок мотанок, та глиняні прикраси власного виробництва. Також кожна леді прослухала гутірки з етикету, сервірування, жіноцтва, не дарма ж ідейною фразою табору була «Жінка – передова істота суспільства». Ну і звичайно не варто забувати про гутірки з самозарадності, ПМД, картографії та піонірки. Варто відзначити що учасниці табору з цікавістю поглинали всю інформацію.
Під час табору було здійснено мандрівки в місцеві гори та на полонину, де ми подивились на баранів та овечок, диких кабанчиків та скуштували смачнезні бринзу, вурду та будз! А після мандрівок чи обідньої спеки найбільше задоволення ми отримували від купання в водоспаді та гірській річці. Звичайно табір не був обділений церемоніалами. 
За табір в нашому курені число учасниць збільшилось, відбулось складання присяги пл. уч. Христиною Малець та пл. уч. Ганною Вержак, також пл. розв. іменували Марію Павлюк, а курінну присягу склали пл. прих Тетяна Буць та пл. прих. Оксана Буць, тепер вони можуть також носити курінні крайки. 
Хоча ми вже кілька днів як повернулись з табору, та серцем і душею все ще там, у неповторних іграх, алярмах та змагах. Щодня передивляємось фото, та переживаємо чудо миттєвості гурткових вогників та спільних з сусіднім хлоп’ячим табором ватр, дивовижного святкування Купала та ще сотні неймовірних спогадів. Табір закінчився, але його чар і друзі вічні, тому ми летимо до нових пригод. Полетіли! 

П.С. Дякую всім - всім учасницям та проводу. Без вас усіх табір був б не таким, а можливо й взагалі не було б…
пл. розв. Марія Павлюк
Comments