Новини‎ > ‎

1-14 липня відбувався табір куреня імені Петра Войновського "Буковинський курінь"

опубліковано 5 вер. 2011 р., 23:20 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 30 жовт. 2011 р., 05:00 ]
Табір підг.куреня ім. Петра Войновського відбувався поблизу с. Банилів-Підгірний, Сторожинецького району з 1 по 14 липня. 

Все розпочалось в 10.00 зі збору на домівці. Коли ми приїхали на місце таборування, то вдихнули свіже повітря, яке дало нам сили і бадьорості до жвавого розтаборування.

Після тяжкого першого вставання все ставало якимось звичним, закрутилось і манило до пізнання. Учасників радували захоплюючі теренові змаги, квести, ігри, заняття з самооборони. Незабутньою була смуга перешкод, організована проводом табором, її декілька раз оновлювали, що додавало сили долати її щораз з більшим азартом. 

Цікавими і корисними були гутірки з ПМД, історії, звірів, самозарадності, визвольних змаганнь, піонірки. Учасники навчились рубати дрова, в'язати в’язання, запалювати вогнище, а найкращою перевіркою здобутих знань стала ночівля в лісі, у власноруч збудованих шелестах. Кожен залишився задоволений своєю роботою і пережитою пригодою.

Варто розповісти про захопливі алярми. Під час одного з них в учасників дивним чином зникло все взуття, яке вони повинні були відшукати. Чудовим був алярм, коли роздавали таборові футболки.

Також під час табору курінь поповнився новими учасниками, які тепер мають право носити курінні хустки (Скаловський Жора, Івасюк Данило, Кінащук Стас, Палюк Толік). 

Табір зміцнив і загартував юнаків. Звичайно, не всі пройшли його, але для кожного з нас це була хороша школа і сильний поштовх до подальшого розвитку.

Анатолій Павлюк


Comments