Новини‎ > ‎

10-11 вересня станиця Чернівці провела післятаборову зустріч на Соколі

опубліковано 12 вер. 2011 р., 23:31 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 13 вер. 2011 р., 01:29 ]

Ще під час курінних таборів станиця Чернівці запланувала зорганізувати післятаборову зустріч, адже так не хотілось прощатись з новими друзями та таборовим життям… І ось 10 вересня о 7.00, з легкої руки в.о. коменданта пл.розв. Марії Павлюк, курінної підготовчого куреня УПЮ ім. Ірини Вільде, розпочалась така довгоочікувана ще з липня подія. Таборовики зустрілись на залізничному вокзалі. Далі була подорож поїздом до Івано-Франківська, де нас зустрів жовтенький автобус, яким ми попрямували до визначного для пластунів місця – табору-музею Сокіл, що поблизу с.Гриньків, Рожнятівського району, Івано-Франківської області.

По прибутті на місце учасники переглянули фільм про митрополита Андрея Шептицького. Пообідавши пластуни вирушили в мандрівку на Остодір, відомий як перша пластова новацька оселя. Всі захопливо слухали гутірку про історію Остодору, а особливо розповідь припала до душі новакам, це і не дивноJ

Вечір видався не тільки теплим погодою, а й духом. На Сокіл перенеслись ті вогники і іскорки липневих ватр, які продовжують горіти у кожному після табору. Навдивовижу цікава ватра організована учасниками принесла в наші серця літні теплі спогади, які снились кожному під час нічної тиші.

Наступного дня таборовиків чекала іще одна мандрівка. Цього разу до митрополичих палат в урочищі Підлюте. Хоча дорога видалась складною для декого, та ми допомагали один одному, не тільки словом, а й ділом. А щоб веселіше та легше ішлось, придумували різноманітні кричалки та гучно співали пісень. Задоволеними від почутого і побаченого залишились усі.

Але ніщо не вічне, от і наше маленьке свято добігло кінця. Дорогу до Івано-Франківська та перекус біля Івано-Франківської пластової домівки, гадаю, з усмішкою згадуватимуть усі!=)

Та от ми вже їдемо в поїзді, гучно перемовляючись, граючись, а дехто вже і дрімаючи… У передчутті нових подорожей, мандрівок, чогось нового. Адже післятаборова зустріч, хоча і закінчення таборового літа, та все ж, одночасно, і початок пластового року.

пл. розв. Марія Павлюк

Comments