Новини‎ > ‎

13 грудня відбулася вже ІІІ новацька станична спартакіада

опубліковано 15 груд. 2014 р., 05:21 Леся Крушельницька
13 грудня у день Андрія Первозванного з самого ранку новацтво станиці Чернівці зібралося у спортивному залі гімназії № 2, щоб разом позмагатися у силі, спритності, витривалості.

Відкрили спартакіаду новацьким гаслом «Готуйсь!» і почалось найцікавіше… Новаки та новачки об’єдналися у 2 команди, щоб позмагатись між собою у веселих стартах, дивоглядках. Не обійшлося і без інтелектуальної вікторини на спортивну тематику. Кожен мав змогу відчути себе олімпійцем, частиною великої команди.

Спортивний дух вирував на повну. Новаки не забували про дружбу та братерство, активно підтримували один одного.

Нагородження переможців відбувалось у гарному новацькому колі. А переможцями спартакіади стала збірна команда «Собаки-Перемагаки». В індивідуальних змаганнях перемогу здобули новак обережне орля Денис Кметюк та новак красне орля Наталка Цуркан. Усіх переможців нагороджено дипломами та солодкими подарунками. Під час закриття спартакіади не забули привітати й іменинників – Андріїв. В їхню честь пролунало тричі новацьке «Вітаємо!».

Приємно, що Новацька спартакіада станиці Чернівці проводиться вже третій рік поспіль. Учасники щоразу залишаються з хорошим настроєм та масою позитивних емоцій.
  

Comments