Новини‎ > ‎

14 травня відбулося святкування річниці куреня ім. Ірини Вільде

опубліковано 15 трав. 2011 р., 08:55 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 16 трав. 2011 р., 06:02 ]
В суботу, 14 травня, підг. курінь ім. Ірини Вільде відсвяткував свою першу річницю. 
Акція була приурочена першій річниці куреня та 104 річниці від дня народження патрона куреня – Ірини Вільде, пластунки, талановитої письменниці.
Відкриття акції відбулось на турецькій площі, звідки кожна команда стартувала. Команди повинні були знешкодити небезпечну речовину французького професора Мішеля Бубликовича та знайти викрадену ним пластунку.
Кожна команда старанно виконували всі завдання квесту, намагаючись якнайшвидше впоратись із завданням. Гості та мешканці міста відкрили для себе визначні і загадкові місця Чернівців.
Після квесту святкування не закінчилось, воно перемістилось в «музей під відкритим небом», де стоплені, але сповнені вражень учасники мали змогу підкріпитись смачненькою і теплою вечерею, визволивши викрадену пл.уч. Іванку Андрюк. Далі було закриття і урочисте нагородження переможців квесту. Ну і звичайно вогник. Як же без нього? 
Вітання лунали звідусіль, а потім був торт, з тільки одною свічкою, честь задути яку надалась гурткам - засновницям куреня: Живицям і Навіженим Лісницям. Загадавши якомога швидше отримання заповітного числа, всі продовжили святкування іграми, співами та поїданням тортика)
P.S.Дякуємо всім хто долучився до святкування нашого маленького ювілею!
Comments