Новини‎ > ‎

15 – 17 лютого відбувся зимовий табір «Гайда до Пласту v.4»

опубліковано 19 лют. 2013 р., 05:58 Ігор Гангала   [ оновлено 22 лют. 2013 р., 12:56 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Цьогоріч табір традиційно відбувався в селищі Мигово, але вже змінивши стале місце на комфортабельну туристичну базу «Карпати».

Темою зимового гайдашника – був «Форт Буаяр», всі із завзятістю заробляли золоті монетки протягом всього табору, тому що вони були не просто золотими, а ще й дуже смачними.Програма табору була насиченою різними іграми, забавами. Також учасники прослухали різноманітні гутірки про засновника скаутського руху Бейден Пауела , видатних пластунів минулого та сучасності, НОСУ Спеціально в рамках розповіді про техніку безпеки було проведено надзвичайно цікаву гутірку з техніки правильного падіння, звичайно ж із практичним елементом.

Найкращим моментом для таборовиків стало катання на сноутюбах. Щирий сміх, завзятість і дружня атмосфера, що йшла від пластунів, заполонили лижну трасу. Найепатажнішим для всіх присутніх стало спускання так званим «паравозиком» усіх учасників.

Своїми враженнями поділився один з учасників пл.прих. Стас Кінащук: «Від табору я очікував незабутніх вражень і я дійсно гарно провів час. Цього року ми були на новому місці таборування, і це мені дуже сподобалось; надзвичайно комфортні умови, все дуже організовано. А серед учасників панує дружня атмосфера. Буду радити всім своїм друзям поїхати на табір наступного разу.»

Зимовий відпочинок був сповнений і урочистими моментами, зокрема було іменовано пластуном прихильником Кислого Дмитра та переведено в улад старших пластунів Павлюка Анатолія; оголошено про надання 4-го відзначення пл.прих.Федоренку Андрію та пл.прих. Муренюку Олександру. Учасники не бажали покидати чарівні гірські пейзажі, але "все хороше колись закінчується", а на зимовий Гайдашник всі повернуться наступного року.

ст. пл. прих. М. Павлюк


Comments