Новини‎ > ‎

15 травня в Чернівцях відбудуться дитячі велоперегони "Дивогонка"

опубліковано 27 квіт. 2016 р., 01:22 Станиця Чернівці
15 травня в Чернівцях представники місцевого осередку НСОУ - Пласт в рамках святкування Дня Пласту проводять дитячі велоперегони «Дивогонка».
15 травня в Чернівцях представники місцевого осередку НСОУ - Пласт в рамках святкування Дня Пласту проводять дитячі велоперегони «Дивогонка».
Дитяча велогонка організована з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до навколишнього середовища.
Умови участі:
участь беруть діти від 2-ох (якщо освоєно біговел/велосипед раніше – то навіть від 1,5) років до 13 років. Медалі і призи отримують ВСІ учасники.
Попередньо необхідно заповнити анкету для участі (http://bit.ly/1VV1tX0 ).
«Дивогонка» - це абсолютно некомерційний захід. Організаційний внесок, який збирається на безпосередній реєстрації, - це витрати на виготовлення грамот, медалей, закупівлі стрічок, сміттєвих пакетів. Організаційний внесок цього року складає 50 грн - перша дитина, 25 грн -друга і наступна дитина в родині.
Заїзди формуються по віку, якщо є достатня кількість учасників – по статі.
На старт допускаються учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипеда лежить на батьках учасників. Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі в велогонці.
Паління та вживання алкогольних напоїв в зоні проведення змагань заборонено!
Місце проведення: Жовтневий парк.
Усі учасники велоперегонів будуть нагороджені, адже це в першу чергу свято, а вже потім змагання!
Comments