Новини‎ > ‎

17-18 листопада буковинські пластуни провели КВДЧ

опубліковано 19 лист. 2012 р., 08:58 Ігор Гангала   [ оновлено 19 лист. 2012 р., 08:58 користувачем Igor Nakonechnyi ]
17-18 листопада Станиця Чернівці Пласту НСОУ провела Кваліфікаційний Вишкіл Дійсного Членства. Даний вишкіл розрахований на прихильників УСП без пластового досвіду перебування в УПЮ, а також для активних та енергійних молодих людей з громади, які виявили неабияке зацікавлення Пластом.

Учасникам провели ряд занять у формі гутірок про шляхи самореалізації дорослої особи в Пласті, пластову історію та традиції, мету організації, специфіку діяльності куренів УСП тощо.

Крім суто пластової інформації, молоді люди мали змогу прослухати гутірку з важливої, для сучасного життя, теми під назвою «Інтернет – це не тільки vk.com», де інструктор представив надзвичайно корисні можливості Інтернету, мобільних пристроїв у навчанні, роботі, бізнесі та комунікації. Дводенний процес навчання та самовиховання супроводжувався іграми на пильність, швидкість, влучність, логіку та ерудованість.

КВДЧ – це вишкіл який є однією з ланок у процесі самовиховання особи у Пласті. Такі вишколи чернівецькі пластуни проводять декілька разів на рік.
Comments