Новини‎ > ‎

19-21 вересня відбувалась післятаборова зустріч буковинських пластунів

опубліковано 22 вер. 2014 р., 01:27 Марія Павлюк   [ оновлено 26 вер. 2014 р., 15:52 користувачем Igor Nakonechnyi ]

ПТЗ "ГалОпам пО табОРах"

Пластове літо – найяскравіша та найкрасивіша пора року. Тільки влітку відбуваються найграндіозніші та найкультиваційніші табори, де новацтво та юнацтво здобуває нові навички та вміння і вчиться застосовувати їх на практиці. Буковинські пластуни традиційно завершили таборове літо та закрили таборовий сезон, організувавши маленький табір «ГалОпам пО табОрах». Саме на післятаборовій зустрічі, в оточенні лісу, під спів пісень і тріскотіння ватри учасники мали змогу згадати всі веселі та хвилюючі моменти свого таборування.

Цього року триденна післятаборова зустріч відбувалась 19-21 вересня поблизу смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області. За традицією, бунчужний розпочав табір свистком, після якого почалась нестримна робота учасників.
Пластуни швидко розтаборувались, підготували кухню, назбирали дрова та розвели ватру. Після перекусу й вечері юнацтво готувалось до ватри, на якій традиційно представили свої гуртки. Вечір видався не тільки теплим, а й загадковим водночас. А потім у сірих сумерках звучав свисток – і настала нічна тиша, яку порушив нічний алярм, що являв собою офіційне відкриття табору при сяйві нічних зір і складання пластової присяги Діаною Понеполяк.
Другий день видався не менш інтригуючим. Після сніданку учасників очікували різні гутірки, співи та ігри, серед яких інтелектуальний змаг, в якому взяв участь і провід. Після вечері – ватра у теплім колі друзів та співи. А далі –тиша, яка перетворилась на солодкий сон.
Третього дня ранок виявився сонячним. Учасники після сніданку мали гутірки та тернову гру, яка занурила кожного у світ таборів. Упродовж трьох днів табору функціонувала таборова пошта, скринька якої ніколи не була пустою.
Табір закінчено, але учасники знають, що «кожен фініш – це, по суті, старт».
Comments