Новини‎ > ‎

18 березня в Чернівцях відбувся вишкіл з кіберпластування

опубліковано 23 бер. 2012 р., 02:26 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 4 квіт. 2012 р., 03:26 ]
18 березня у пластовій домівці Станиці Чернівці відбувся перший станичний вишкіл з кіберпластування. Участь у ньому взяли юнаки і юначки з підготовчих куренів ім. П. Войновського та І. Вільде, а також декілька старшопластунів з Чернівців та Коломиї.

Підготовка до вишколу почалася ще зі зголошення – заповнити його можна було лише онлайн, через спеціальну Google-форму. 
Під час вишколу учасники поповнили свої знання про комп’ютер і дізнались багато нового. Учасники прослухали гутірки про правила техніки безпеки під час роботи з комп’ютером, етику спілкування у мережі, ознайомлення з Вікіпедією, монтування відео в Cyberlink Power Director, різницю між растровою та векторної графікою, роботу в Adobe Photoshop, роботу з календарем та документами Google. Окрім того за допомогою Skype, безпосередньо з Німеччини, гутірку про використання комп'ютера в навчанні прочитав ст.пл. Юрко Халавка. 
Звісно, пластуни піклувались про своє здоров’я, тож час від часу відволікалися від захоплюючого кіберсвіту і виходили на вулицю, щоби погратися в рухливі ігри від Мару. Також на вишколі учасників чекав найдемократичніший обід. 
Для успішного проходження вишколу та зарахування вмілості «Знавець комп'ютера 1» всі учасники мають протягом двох тижнів виконати ряд цікавих додаткових завдань. Серед них монтування відео та підготовка плакату про гурток, підготовка онлайн-голошення та календаря Google, наповнення станичного сайту та створення статті у Вікіпедію в рамках проектку «100 статей до століття Пласту».
Всі учасники вишколу дякують Ігору Наконечному, Олі Русак, Юрку Халавці, Жені Левчуку за цікаві і змістовні гутірки.      
пл.прих. Андрій Федоренко
 

Comments