Новини‎ > ‎

19-20 березня в Чернівцях відбувся пластовий семінар «КаВа До Чаю»

опубліковано 21 бер. 2016 р., 04:46 Станиця Чернівці
Вранці 19 березня розпочався Кваліфікаційний Вишкіл Дійсного Членства ч.68 або семінар «КаВа До Чаю» для молоді, яка бажає долучатися до Пласту. Учасники вишколу провели разом два насичені дні. В семінарі взяли участь 13 осіб: хлопці і дівчата з Чернівців, Хотина, Львова, Івано-Франківська, Коломиї.
Як і обіцяли організатори, було багато кави, чаю і печива. Та ще більше було духовної «їжі». Старші пластуни Чернівців провели ряд гутірок, під час яких розповідали про Пласт. 

КВДЧ 2016

Зокрема, Тая Наконечна розказала про мету організації. Про роль сіяча, яку виконують виховники Пласту, сіючи в душі українських дітей любов до Батьківщини, сприяючи їхньому всебічному вихованню і самовихованню, формуванню лідерських якостей. Адже саме всебічно розвинуті, патріотичні і порядні особистості можуть змінити країну і суспільство, стати гідними членами світової спільноти. Від Дмитра Заплітного присутні дізнались про історію Пласту, від Юрія Халавки – про можливості самореалізації, які надає Пласт дорослій особі. Також молоді люди тепер знають, що означає слово «скоб», навіщо пластуни вітаються лівою рукою, які відзнаки та покарання передбачені для пластунів, структуру Пласту, пластові курені… Від Олексія Сапиги вони дізналися про надзвичайно цікаві табори, в яких мають можливість відпочивати пластуни. З Ігорем Гангалою позбувалися стереотипів: пластуни – не піонери, їхньою основною діяльністю аж ніяк не є продаж печива:), і ніхто їм не платить – всі дорослі люди в Пласті працюють на громадських засадах. Також гутірки читали Оля Русак, Іван Кисилиця, Марія Павлюк, Аня Пиріжок, Ксенія Дремлюженко. 
Окрім гутірок, було багато спілкування і цікавих розваг. Учасники семінару в перервах грали в різні ігри: змагалися, хто збудує вищу вежу з паперу, перекладали стільці, щоб жодний не впав, малювали презентацію своєї команди. А в суботу ввечері була символічна ватра із свічок, навколо якої всі присутні співали пісень і весело спілкувалися. За ці два дні усі встигли перезнайомитися та здружитися. Випили багато кави та чаю і весело та з користю провели час.
Наприкінці вишколу учасники заповнили опитники, а на закритті - отримали посвідки про проходження Кваліфікаційного Вишколу Дійсного Членства.
Comments