Новини‎ > ‎

19 листопада відбулась новацька спартакіада станиці Чернівці - "Боги Олімпу"

опубліковано 24 лист. 2016 р., 04:49 Станиця Чернівці   [ оновлено 13 січ. 2017 р., 06:03 користувачем Igor Nakonechnyi ]

"Цього року до сестрички комендант надійшов лист від богів Олімпу , де вони писали, що дуже скучили за цими надзвичайно сильними та спритними спортсменами і хочуть побачити як вони пройдуть спортивні естафети та інтелекуальний змаг, адже ми знаємо, що саме розум - це запорука сильного та міцного тіла...
Саме сьогодні відбудеться продовження великої історії про чернівецьких спортсменів-новаків"
19 листопада відбулась новацька спартакіада станиці Чернівці, легендою якою стало продовження минулорічної - "Боги Олімпу",адже задумкою було продовжувати її та зібрати всі 5 Олімпійських кілець у вигляді відзначок, за 5 років пластування у новацтві.
Цьогоріч у спартакіаді взяло участь 12 новаків та новачок, які були о'єднані у дві команди - Олімпійці та Посіпаки, незважачи на те, що вони були з різних роїв та різного віку, це не завадило дітям створити дружню атмосферу та побавитись в естафети та в інтелектуальний змаг.
За кожну виграну гру, як і миулого року, на лаврових віночках були замальовані листочки, і як не дивно, вінки були однаковояскраві, а отже, перемогла дружба, а найкраще себе проявив новак з рою "Хом'ячки" - Даниїл Косменко,який отримав чудовий подарунок - іграшку.
Подарунками для команд стали книжки Івана Дячука "Легенда про кіборга"та блокноти з ручками від Чернівецького обласного відділення НОК України.
Дуже дякуємо за зал карате клубу "Тай-сен" та ЧернівецькомуОбласному осередку Всеукраїнської федерації Фрі-файту.
З нетерпінням чекаємо наступного року, щоб продовжити велику історію про чернівецьких спортсменів - новаків.

Comments