Новини‎ > ‎

21-22 березня 2015 року у Чернівцях відбувся вишкіл ПМД

опубліковано 8 квіт. 2015 р., 14:37 Ігор Гангала
Станиця Чернівці спільно з куренем УСП «Передові» провели в Чернівцях перший пластовий вишкіл з надання першої медичної допомоги. Впродовж двох днів учасники прослухали курси з надання долікарської допомоги і змогли на практиці закріпити свої знання.

Першого дня з допомогою кваліфікованих лікарів юнацтво вчилось серцево-легеневій реанімації, а також ознайомилось із вмістом та призначенням машини медицини катастроф. Ближче до вечора було проведено медичну теренову гру, чим пластуни неабияк зацікавили мешканців мікрорайону міста. А завершився день, звичайно ж, приємними посиденьками на ватрі від «Передових».

Наступного дня до учасників завітали інструктори місцевого осередку Червоного Хреста. Вони розповіли про основні види травм та продемонстрували, як зупинити кров при пораненнях, накладати повязки та шини при різного роду травмах. Присутні виконували роль живих манекенів, що неабияк повеселило як їх, так й інструкторів.


Опісля всіх основних занять і опитника відбулось офіційне закриття, де юнацтво отримало посвідки про відбуття вишколу. Тим учасникам вишколу, які успішно написали опитник, буде вручено довідки, які посвідчуватимуть здобутки та дозволять учасникам здати вмілості ПМД-1 та ПМД-2, а також відповідні точки у юнацькій пробі.

Провід висловлює подяку всім інструкторам, обласному центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, Чернівецькому обласному товариству Червоного Хреста, а також кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти БДМУ. 
Comments