Новини‎ > ‎

26 травня чернівецькі пластуни здійснили веломандрівку присвячену всеукраїнському велодню!

опубліковано 27 трав. 2012 р., 03:02 Марія Павлюк   [ оновлено 28 трав. 2012 р., 11:00 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Зранку 26 травня 8 пластунів зібралось на зупинці біля чернівецького Дріжджзаводу. Всі хвилювались, бо попереду чекала не легка дорога. Отож, осідлавши своїх «залізних коней» вони рушили в подорож.
Відкриття мандрівки зробили вже за містом, там учасникам роздали хороші подарунки від організаторів велодня у Чернівцях. До речі, нашу мандрівку внесли як частину святкування велодня у рідному місті Чернівці.
А потім знову на ровери і крутити педалі… Правда деколи зупинялись – то біля криниці, щоб перекусити, то щось ставалось з нашими «конями», але це не заважало нам далі і далі нестись дорогою, милуючись тамтешніми краєвидами.
Веломандрівка дозволила пластунам вивчити деякі факти з буковинської історії. Так усі учасники побачили козацьку могилу, побували на скелях в с.Погорилівка, та в урочищі Мартинівка.
Маршрут велоподорожі був таким : Чернівці - Васловівці - Малий Кучурів - Вербівці - Юрківці – Погорилівка - Урочище "Мартинівка" – Вікно – Погорилівка – Юрківці – Вербівці – Малий Кучурів – Васловівці – Чернівці. Загалом делегація проїхала близько 70 км.
Повернувшись у місто, всі смакували смачним морозивом у "Атласі", що стало вже традицією. До речі, така веломандрівка організовувана чернівецькими пластунами відбулась вже третій рік поспіль!
По завершенню мандрівки, юнацтво отримало завдання для здобуття вмілості «Їзда на велосипеді», а всі загалом незабутні враження від важких підйомів на горби, та таких легких, швидких та омріяних спусків:)
ст.пл.прих.Марія Павлюк
Comments