Новини‎ > ‎

27 листопада відбувся конкурс "Міс та Містер Маленького Парижу"

опубліковано 1 груд. 2011 р., 13:25 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 2 груд. 2011 р., 12:55 ]
27 листопада 2011 року чернівецькі пластуни відзначили 11-ту річницю своєї Станиці. Святкування відбулося дещо незвично - підг.к.ім. Ірини Вільде організував  конкурс краси і грації, мужності й хоробрості «Міс та Містер маленького Парижу». Серед багатьох охочих взяти участь у заході кваліфіковане журі відібрало 8 щасливчиків, які і боролися за титул  Міс та Містера станиці Чернівці. На жаль, серед «обраних» було тільки двоє хлопців, але саме на них покладалися всі надії.
Тиждень напружених і насичених репетицій дався взнаки - учасники були стомленими та виснаженими. Саме під час такого ритму пластового життя Гачинська Рената захворіла і не змогла прийти на виступ. Однак всі її старання не залишились непомітними. У конкурсі на кращу презентацію перемогла саме вона, хоча і заочно.
Для  учасників були організовані три конкурси:
Представлення у ролі персонажа фільму, мультфільму, казки, твору;
Пластовий змаг, який включав питання з історії Пласту, юнацької програми, та на знання життя і діяльності патронів хлоп’ячого і дівочого куренів;
Талант чи хобі учасників.
    До цих етапів додавалися ще два: презентація, зроблена заздалегідь, а також інтернет-голосування від  фанатів наших учасників, яке потім переводилось у бали.
Серед персонажів, у ролі яких представлялися конкурсанти, були і Карлсон, і Пепі Довгапанчоха, Том і Джеррі, Домовичок Кузя, дружина Добрині Микитича, Мері Попінс.
Під час пластового змагу юнаки та юначки дивували своїми оригінальними відповідями та дотепністю.
Що ж до демонстрації талантів та хобі, то то тут усі учасники були неперевершеними! Буць Оксана вразила своїм талантом декламування віршів під музичний супровід, Русецький Влад ще раз довів, що він у майбутньому буде гарним футболістом, Малець Оксана  показала наскільки корисно кататися на роликах, Чайковський Пилип виявисвя справжнім художником, Слепенюк Олександра дивувала вмінням читати вірші, Гачинська Валерія розповіла про те, що вона колекціонує Ведмедиків Тедді та показала свою колекцію, ну а Тетяна Буць провела міні-майстер-клас гри на бандурі.
У перервах між конкурсами для всіх глядачів співали Кричун Міша та Лясковський Ігор. Вони - студенти та, можливо, майбутні пластуни. А Саша Придій вражаюче танцювала хіп-хоп.
Також під час конкурсу організатори провели лотерею. Виграш - гарненьке горнятко ручної роботи - отримала Оля Чолкан.
І найбільш хвилюючий момент - оголошення результатів конкурсу. Отже,
    -    Міс МтМмП стала Буць Оксана
    -    Містер МтМмП – Чайковський Пилип
    -    Віце-Міс – Буць Тетяна
    -    Містер Оригінальність – Русецький Влад
    -    Міс Чарівність – Малець Оксана
    -    Міс Посмішка – Слепенюк Олександра
    -    Міс Талант – Гачинська Валерія
Переможці отримали пластові наплічники, а ті, хто зайняв 2 місце – книгу «Життя в Пласті» О.Тисовського. Всім іншим подарували цивільну лілейку.
Після конкурсної програми та нагородження відбулася вечірка. Танці, солодощі і імпровізований ярмарок - можна було придбати курінні вироби (сережки, горнятка, листівки).
Важливий внесок у дійство зробили  ведучі Мелещук М. (він же і постійний сценарист) та Керницька О.
Підг.к.ім. Ірини Вільде дякує всім учасникам за проявлення ініціативи та креативну участь у конкурсі. Особлива подяка керівництву Чернівецької ЗОШ №14за наданий для проведення конкурсу актовий зал.

З повагою, кохані Вільде
Comments