Новини‎ > ‎

28 квітня у м. Сторожинець складали пазл "Вчимо історію разом"

опубліковано 10 трав. 2011 р., 00:43 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 10 трав. 2011 р., 00:50 ]

Відчуття цікавості та непізнаності присутні у кожній людині чи то у дорослому, чи то у дитині. За для задоволення таких відчуттів пластуни з Чернівців проводять серію акцій «Вчимо історію разом» в районах свого краю.

28 квітня чернівецькі пластунки завітали до своїх друзів-пластунів із м. Сторожинець, що на Буковині, та звичайно ж до жителів цього міста. Вони розповідали присутнім про Пласт та його ідеї. Велику увагу привернула до себе пересувна експозиція  «Пласт – українських скаутинг», прозвучало чимало різноманітних запитань, отже Пласт таки зацікавив сторожинчан.

Так, як серед присутніх було чимало діточок, проводилось кілька рухливих ігор, до яких згодом приєднувались і дорослі. Кульмінацією стало складання величезного пазлу «Вчимо історію разом».

Таке дійство викликало неймовірне захоплення та позитивні емоції. Шматочок за шматочком, спільними зусиллями викладались постаті українських вояків в одностроях, зокрема вояків Київської Русі та Запорізької Січі, Карпатського опришка, Січового Стрільця, вояка Української Народної Республіки, Української Галицької Армії, Карпатської Січі, І Українського Фронту та Української Повстанської Армії.

Такий «чудернацький» урок історії від пластунів сподобався і захопив діток й навіть дорослих.

«Дуже добре, що таким чином спонукають дітей до вивчення історії України. Адже діти люблять гратися, а сидіти і читати книги, не завжди хочеться, тим паче на весні.» - Олег, учасник акції.

4 травня пазл попрямує до м. Вижниця і з допомогою пластунів додасть знань з і історії жителям цього чудового міста.

Генрієтта Беух


Comments