Новини‎ > ‎

30 квітня буковинські пластуни спільно з активістами громадського руху "Гуртом" передадуть Чернівецькій обласній організації УТОС аудіокниги для людей з вадами зору

опубліковано 28 квіт. 2013 р., 23:53 Ігор Гангала   [ оновлено 29 квіт. 2013 р., 23:36 користувачем Igor Nakonechnyi ]
30 квітня Чернівецький осередок Пласту НСОУ передасть аудіокниги Сат-Ок «Земля Солоних Скель», створених громадським рухом "Гуртом" для незрячих людей.  

Книга озвучена активістами руху О. Ярмолінським (голос) та О. Франчук (звукорежисура). 
Олег Ярмолінський: «Ми з Оксаною поставили собі за мету намалювати звукову картину, в якій голос оповідача не звучить на першому плані, а займає таке ж місце, як і музика, пісня та звуки природи. Тому відшукали десятки автентичних індіанських пісень, звуки природи та голоси тварин. З цього зробили фон для книги. Сподіваюсь, її цікаво буде слухати усім дорослим та дітям. Ми взялися за цю справу, бо хочемо, щоб у українського слухача, в першу чергу незрячого, котрий не може самостійно читати, були цікаві пригодницькі книжки. Над цим постійно працює чимало талановитих людей, тож ми вирішили зробити і свій скромний внесок у таку благородну справу». 

Рівненський музикант і художник Юрко Журавель запропонував свій варіант обкладинки. Це ілюстрована історія, як 12-річний хлопчик здобув собі ім’я – Сат Ок (Довге Перо) . 

Відомий у світі український диригент і хормейстер Олександр Вацек дозволив використати запис хорової капели «Орея» з альбому 1986 року, а саме 9-ту симфонію Антоніна Дворжака «Симфонія з Нового Світу», яку композитор написав під враженням від ознайомлення з музикою і культурою північно-американських індіанців. 

Даний проект є абсолютно некомерційним. 

Передача в обласне відділення УТОС відбудеться 30 квітня о 15:00, за адресою: м. Чернівці, вул. Кохановського, 5. 

Прес-служба Станиці Чернівці Пласт-НСОУ 

Comments