Новини‎ > ‎

2 червня пластуни станиці Чернівці урочисто привітали новаків з Міжнародним днем захисту дітей.

опубліковано 2 черв. 2012 р., 06:32 Марія Павлюк   [ оновлено 2 черв. 2012 р., 06:32 користувачем Igor Nakonechnyi ]
В честь цього свята курінь імені Ірини Вільде ініціював проведення спортивних змагань між двома новацькими роями «Мандрівними Барсиками» та «Совенятами». За організацію Веселих стартів відповідав дівочий юнацький гурток «Ластівки».
О 13.15 год на домівці відбувалась збірка учасників та реєстрація. Згодом всі дружнім дворядом йшли до площі Турецької криниці.
Після відкриття змагань розпочалися естафети між двома роями. Конкурси були для усіх членів команд і окремо для капітанів. У кожному конкурсі по черзі вигравали то Барсики, то Совенята. Після останньої естафети з рахунком 5:5 перемогла пластова дружба.
На закритті всі новаки отримали відзначки, які власноруч виготовили дівчата з гуртка «Ластівки». Кожному роєві дістався і солодкий сюрприз – шоколадні цукерки.
Та для гуртка «Ластівки» на цьому свято не закінчилось. Лєна Виноградник отримала довгоочікувану хустку та стала пластункою прихильницею. Також дівчата привітали Юлію Клепіковську з 15-ти річчям та побажали успішного пластування.
Веселі та стомлені поверталися додому. Курінь імені Ірини Вільде дякує учасникам та гостям свята. До наступних зустрічей.
Ст.пл.прих.Іванка Андрюк
Comments