Новини‎ > ‎

4-6 лютого Станиця Чернівці провела зимовий табір "Гайда до Пласту"

опубліковано 10 лют. 2011 р., 10:37 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 10 лют. 2011 р., 10:43 ]
4-6 лютого в с. Мигово, Вижницького району, Чернівецької області на турбазі "Карпатські Барви" відбувався зимовий табір «Гайда до Пласту». 

В таборі мали змогу взяти участь не тільки пластуни, але й зацікавлені Пластом діти віком від 8 до 14 років.

Все розпочалось зі збору в домівці, де всі сповнені відчуттям майбутнього відпочинку очікували від’їзду, знайомлячись одне з одним.
У вечір п’ятниці ми прибули на місце таборування. Знайомство, враження, розселення, вечеря, відкриття, ватра, цей вир закрутив усіх настільки, що ми й не помітили як пролетів час…

Другий день був дуже насичений. Гутірки: «Про відомих пластунів і скаутів», «Організацію гуртків, роїв», майстерка, співи, ігри. Ну і як кульмінація - мандрівка до древньої доменної печі, де кожен гурток мав змогу позмагатись у вмінні ліпити снігові фігури й оригінальності їх оформлення та представлення :)

Ввечері ми насолоджувались переглядом фільму про американський дівчаток-скаутів "Братчик Ден". У всіх накопичилось багато вражень від цього дня, тому всі швиденько поснули і насолоджувались приємними снами. Доки наступного ранку нас не розбудив свисток бунчужного і з звичним вигуком: «Табір вставання!». І ось все знову розпочалось: вставання, вмивання руханка, сніданок, гутірки,  потім - захоплюючий квест. Під час гри всі гуртки, здружившись, вже діяли дружно й організовано)

Та ось настало розуміння того, що табір доходить кінця. Дорога додому, співи в автобусі і прощання в домівці, звучить сумно, але все не так, бо за плечима море вражень, наплічник друзів, і гори хорошого настрою з запасом до наступної акції, табору.Автор новини: Мару та Лоза
Comments