Новини‎ > ‎

5-6 квітня чернівецькі пластуни провели черговий КВДЧ

опубліковано 12 квіт. 2014 р., 07:40 Станиця Чернівці   [ оновлено 14 квіт. 2014 р., 12:53 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства вже став, можна сказати, традиційним заходом для чернівецьких пластунів. Характерним є навіть порядкове число вишколу 33, попередній КВДЧ, який проводила Чернівецька станиця мав число 32. Також варто зазначити, що цей вишкіл був чи не найчисельнішим з усіх попередніх, бо ж на ньому було аж 22 учасники. Серед інструкторів були чернівецькі пластуни та один запрошений інструктор – ст. пл. скоб Дмитро Колесник, СМ.

Розпочиналось все на домівці в Чернівцях, де учасники, що приїхали з різних міст та містечок - Луцьк, Бучач, Львів, Новий Розділ, Коломия, Городенка, Івано-Франківськ та звісно Чернівці, знайомились між собою, «ламали кригу».. Послухавши перші гутірки про історію Пласту, його структуру, пластові церемоніали, погравши веселі ігри ну і, звісно, смачно пообідавши, учасники разом з проводом веселою компанією виїхали до Виженки, що біля Вижниці, де продовжився вишкіл.

День пройшов дуже насичено та весело. Ті, хто пластував раніше і ті, хто про Пласт почули недавно, дізнавались багато нової інформації, розбирались у виховній системі, структурі Пласту, його меті, в можливостях для самореалізації дорослої людини у Пласті та багато іншого. Увечері відбулась справжня пластова ватра, хоч і без вогню, бо на дворі погода ще не дозволяла проводити посиденьки, але, все ж таки, атмосферу пластового товариства з веселими іграми, гучними піснями та імпрезами відчули всі. Запам’ятається, думаю на довго, і тиха ніч, яка майже вся пройшла зі сміхом, яким супроводжувалась гра в «Крокодила» та «Я».

Наступного дня, після руханки та сніданку учасники дізнались про пластові заняття, Велику гру, курені УСП та ін. До кінця КВДЧ всі майбутні і теперішні пластуни дуже здружились та стали справжньою командою, що було особливо помітно під час ігор.

Закінчився вишкіл звісно ж написанням опитника та колективною фотосесією з проводом, після чого всі знову помандрували в Чернівці, де ділились враженнями та порівнювали їх з сподіваннями, які кожен писав перед вишколом. Додому всі повертались із морем позитивних емоцій, новими друзями та іскорками пластової ватри, що, надіємось, розгориться у вогонь пластування в майбутньому.

ст.пл. прих. Андрій Канак
Comments