Новини‎ > ‎

Як буковинські пластуни Карпатами мандрували...

опубліковано 10 квіт. 2017 р., 05:52 Станиця Чернівці   [ оновлено 10 квіт. 2017 р., 14:40 ]
Гей, мандрують пластуни  
Через гори-долини.  
Гей, доріженька закурилася! 
 Як же це чудово: піднятися високо в гори та зробити ковток кришталевого повітря, окинути все навколо оком, привітати сокола у небі та відчувати себе вільним і щасливим!

Пластунів без гір уявити дуже важко, то ж, щойно пригріло весняне сонечко і зійшов сніг, буковинські старшопластуни зібралися у мандрівку (хоча є й такі, котрі не припиняли мандрів і взимку).

1-2 квітня чернівецькі пластуни встигли побувати хто на Соколі (пластова оселя в Івано-Франківській обл.), а хто - на Сокільському хребті.

1 квітня чернівецькі пластунки з куреня Ластівки були у незабутній мандрівці поблизу пластової оселі Сокіл, подарованої колись пластунам митрополитом Андреєм Шептицьким. Під час мандрівки дівчата встигли і погрітися на сонечку, і пограти в сніжки, і насолодитися неймовірною красою гір.

2 квітня відбулась мандрівка на Сокільський хребет (хребет у Покутсько-Буковинських Карпатах у межах Косівського району Івано-Франківської обл.), організована для чернівецьких пластунів та друзів. Чисте-чисте синє небо, тепла компанія, краєвиди, від яких захоплює подих, - все це було таким необхідним після міської рутини.
Ці подорожі були сповнені теплом та легкістю.
Дякуємо всім учасникам за гарно проведений час та запрошуємо долучатися до наступних мандрів, що "не за горами"!
Проводьте вихідні правильно!)

Comments