Новини‎ > ‎

12-у річницю Пласту у Чернівцях відсвяткували балом "Червоне та Чорне"

опубліковано 23 груд. 2012 р., 14:37 Ігор Гангала   [ оновлено 24 груд. 2012 р., 08:39 користувачем Igor Nakonechnyi ]
З нагоди 12-ої річниці відновлення Пласту в Чернівцях, у приміщенні клубу "Автограф", к. ім. Петра Войновського провів бал «Червоне і чорне» за мотивами однойменного роману Стендаля.

Згідно дрес-коду , дівчата і хлопці повинні були мати елементи червоно-чорних кольорів на своїх бальних сукня і фраках.

Як прокоментував зв’язковий куреня ст. пл. І. Наконечний: «Ми щороку проводимо якийсь захід до цієї дати. Наприклад, торік організували конкурс юнацької творчості «Міс та містер маленького Парижу». Стосовно дрес-коду, це була ідея нашого юнацтва, яке й організовувало бал».

Неповторним, професійним, віденським вальсом бал відкривала пара Олексія та Христини. А вже після такого приголомшливого танцю, присутні мали унікальну можливість навчитись танцювати вальс та полонез на майстер класах від професійних інструкторів з танців.

Трішки вивчивши основи танців всі охочі перепочивали біля фуршетного столу та веселились беручи участь в конкурсах від організаторів балу. Протягом вечору була визначена найкраща пара, яка й отримала цінні подарунки.

Ані снігова погода, ані мінусова температура, не змогли зіпсувати святкового настрою учасників балу та урочистої атмосфери заходу.

пл.розв. Сумарюк Богдан

Фото в альбомі: http://vk.com/album-3644415_166498064
Comments