Новини‎ > ‎

Буковинські пластуни вшанували пам’ять Великого Кобзаря

опубліковано 12 бер. 2012 р., 13:06 Марія Павлюк   [ оновлено 12 бер. 2012 р., 13:42 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Напередодні Шевченківських днів чернівецькі пластуни традиційно вшанували пам`ять Великого Кобзаря, оскільки він є надзвичайно важливою, непересічною особистістю не лише в українській, а й у світовій культурі. З метою плекання серед дітей любові до української літератури і життя та творчості Тараса Шевченка зокрема, 7 березня між пластунами було організовано інтелектуальні змагання у вигляді брейн-рингу. 
Команди пластунів шкільного віку змагались між собою за звання кращих знавців Тараса Григоровича Шевченка. Всі учасники виявились вартими перемоги, а запитання були не з легких, проте після цікавої та напруженої боротьби виграла дівоча команда дівочого куреня імені Ірини Вільде, до її складу входили:
-Клепіковська Юлія
-Лукова Юля
-Колтунова Надія
-Франків Марія
-Бойчук Богдана
-Буць Тетяна . 
Друге місце зайняла команда хлоп’ячого куреня імені Петра Войновського. 
Третє місце в команди число 2 дівочого куреня імені Ірини Вільде.
Переможниці гри отримали сертифікати на скеледром «Соколиний камінь» в ТРЦ Панорама. 
В суперфіналі виграла старшопластунська команда! З чим ми їх і вітаємо! 
Також під час заходу всі охочі читали напам’ять поезію Т. Г. Шевченка. Переможцем серед декламаторів стала пластунка Таня Буць з віршем "Лічу в неволі дні і ночі".
Окрім того, 9 березня пластуни долучилися до загальноміського покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку на Центральній площі міста Чернівці.
Comments