Новини‎ > ‎

Буковинські пластуни зібрали допомогу для дітей-переселенців

опубліковано 23 лют. 2016 р., 07:37 Станиця Чернівці

Поділись добром з другом

11 грудня 2015 року чернівецькі пластуни підбили підсумки благодійної акції "Поділись добром з другом". Протягом місяця пластуни збирали дитячий одяг, іграшки та книжки для дітей-переселенців. Адже, незалежно від свого віку, кожна людина може творити добро та допомагати тим, хто потрапив в складні життєві обставини. 
Як повідомив організатор заходу Андрій Федоренко, всі речі, які зібрали небайдужі чернівчани - як особисто, так і колективами - було передано громадській організації "Волонтерський рух Буковини". "Спільними зусиллями ми зібрали дуже багато одягу, іграшок і книг, - зазначив Андрій. - Приносили навіть печеньки:) Хочу ще раз подякувати всім, хто долучився, адже ми робимо спільну добру справу. Зокрема, до нашої акції долучилися школи 41, 22, 5, 31, 20, 25, 40, 10, НВК "Любисток", ДНЗ №37 і №3, Чернівецький економіко-правовий коледж, кафедра педагогіки і психології дошкільного віку ЧНУ, Управління СБУ в Чернівецькій області, Золоті Леви Чорної Сотні Чернівецької області та особисто Олег Громадський. За підтримку також хочу подякувати Інформаційному агентству "АСС", телеканалу "НАШ канал", телерадіокомпанії Буковина. Особлива подяка Катерині Пономаревій і Лесі Федоренко за моральну підтримку та віру в успішну реалізацію цього проекту." 
І хоч акція офіційно завершилась, бажання робити добро не обмежується часовими рамками. Тому якщо ви не встигли долучитися до акції, то зробити гарну справу можете будь-коли. Речі для дітей вимушених переселенців можете заносити просто у Волонтерський рух Буковини (пл. Центральна, 9) або ж зателефонувати за телефоном 095 093 83 77. Бо чужих дітей не буває!
Comments