Новини‎ > ‎

Чернівецькі пластуни до 100-річчя Пласту заклали першу Алею майбутнього Пластового скверу

опубліковано 11 квіт. 2012 р., 14:21 Марія Павлюк   [ оновлено 11 квіт. 2012 р., 14:39 користувачем Igor Nakonechnyi ]
    
11 квітня 2012 року пластуни Станиці Чернівці посадили перші деревця майбутнього Пластового скверу. Спочатку була ідея закласти Алею 100-річчя Пласту зі ста дерев, а потім щороку по одному досаджувати. Проте, завдяки фахівцям Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області, вдалося знайти гарне місце не лише для Алеї, а й для невеликого парку. До акції долучилися і учні школи, розташованої неподалік, та представники громадської екологічної організації «Буквиця». Тож вдалося посадити не лише 100 символічних дерев, а вдвічі більше. Саджанці ялини і смерічки пластунам привезли з Берегометського лісомисливського господарства, що у Вижницькому районі. Уже найближчим часом тут буде встановлена пам’ятна табличка, яка і сповіщатиме про цю знакову подію.
    Отже, перша алея є, далі – спільно з фахівцями паркового дизайну буде розроблений план скверу, згідно з яким він і буде розростатися й облаштовуватися силами чернівецьких пластунів. Місце майбутнього Пластового скверу розташоване біля самого в’їзду у столицю Буковини, тож сподіваємось, що незабаром воно стане ще однією візитівкою Чернівців.
    Пластуни Станиці Чернівці висловлюють подяку усім, хто долучився до самої акції, а також до її організації, зокрема, фахівцям Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області, обласного управління лісового та мисливського господарства, Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області та Облавтодору.
Автор новини: пл.сен.пр. Леся Федоренко, Гр.
Comments