Новини‎ > ‎

Чернівецькі пластуни долучилися до заходу пам’яті 30-річчя Чорнобильської катастрофи

опубліковано 26 квіт. 2016 р., 06:51 Станиця Чернівці   [ оновлено 26 квіт. 2016 р., 08:01 ]
Чернівецькі пластуни взяли участь у заходах з нагоди 30-річчя Чорнобильської трагедії. Дійство проходило на центральному міському кладовищі, де відбулося покладання квітів до Стіни пам’яті жертв катастрофи та мітинг-реквієм пам’яті загиблих громадян міста, які брали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Діти випустили в небо 30 білих кульок, які символізують душі померлих внаслідок аварії на ЧАЕС за ці три десятиліття. 
Новацтво і юнацтво про Чорнобиль знає лише з книжок та інтернету, але діти переконані, що природу треба берегти і жити за її законами, бо вона не прощає страшних помилок.
"Я знаю, що було таке місто Чорнобиль. Там стався вибух і по всьому місту розійшлися атоми. Всі люди виїжджали з міста, забирали свої документи і ніхто навіть іграшок не встигав взяти", - каже семирічний новак Андрійко.
30 років тому через найбільшу техногенну катастрофу століття без перебільшення під загрозою вимирання було все людство. Чоловіки і жінки, які ліквідовували наслідки катастрофи, часто без спеціальних засобів захисту, по-суті рятували нас від страшного впливу агресивної радіації.
Тож згадуймо їх подвиг з вдячністю і повагою. Пам’ятаймо!
Comments