Новини‎ > ‎

Чернівецькі пластуни на велосипедах підкорили найвищу вершину рівнинної частини України, г. Берду (515 м)

опубліковано 16 черв. 2011 р., 00:22 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 16 черв. 2011 р., 00:24 ]
    
29 травня 2011 р. Б. пластуни Чернівецької станиці мали змогу взяти участь у вело мандрівці від юнацького підг. к. Петра Войновського. Маршрут мандрівки проходив селами Заставнівського району Чернівецької області.
    Все розпочалось в 6, 00 біля місцевого Дріждзаводу.  П’ятеро  учасників, сонні та з очікуванням чогось дивовижно рушили  в путь. Колеса крутились, вітер куйовдив волосся, собаки мчали за ногами, а ми просто неслися та неслися по маршруту своєю дорогою.
    Швидко покинувши границі міста юні вело мандрівники милувались красою пагорбків, дерев, хаток і всього, що попадало нам на очі. І ось та ціль перед очима, заради якої була затіяна мандрівка – г. Берда, найвища рівнинна точка України. Не гаючи часу, друзі почали підйом. Звичайно, педалі крутились важче ніж завжди, але бажання досягнути вершити поборювало важкість підйому 
    Піднявшись все таки на висоту 515 м учасники перекусили, відпочили, познімкувались на згадку і вирушили на спуск. Лісова траса – це щось надзвичайне, вона захоплює та манить. Заплющую очі та ніби знову там, несусь поворотами вниз, а повз мене біжать дерева.  Ех, вернутись б назад.
    Але перед нами уже дорога додому, спочатку селищем , а потім трасою. Як все-таки приємно мандрувати на велосипеді…

Марія Павлюк
Comments