Новини‎ > ‎

Чернівецькі пластуни познайомилися з ізраїльськими скаутами

опубліковано 6 черв. 2016 р., 04:07 Станиця Чернівці   [ оновлено 8 черв. 2016 р., 04:24 ]
2 червня чернівецькі пластуни мали нагоду познайомитися з скаутами з Ізраїлю, а також заодно перевірити свої знання англійської мови. Як виявилося, до нашого міста представники скаутського руху Ізраїлю завітали, щоб позмагатися на кулінарному змазі.
На цій зустрічі ми розповіли ізраїльським скаутам про чернівецький Пласт, тематичні крайові табори - Герць, Метаморфози, про мандрівки, та в цілому про нашу організацію. Гостям дуже сподобався наш однострій і крайка. На згадку про Пласт в Чернівцях ми вирішили вручити їм невеличкі подарунки: лілейку та наклейки з нашою символікою.
Вони ж запропонували нам організовувати кулінарні змаги та дали декілька цінних порад, адже професійно цим займаються, і розповіли про свої звичаї. Виявляється, їхні скаути сповідують не одну, а декілька релігій. До їхньої організації входять як християни,так і мусульмани, католики та іудеї. Гості з Ізраїлю були дуже доброзичливі і привітні, і, незважаючи на дощову погоду за вікном, атмосфера на домівці була надзвичайно тепла і дружня.
пл. прих Марія Франків
Comments