Новини‎ > ‎

Чернівецькі пластуни провели екологічну акцію «Врятуй життя дереву»

опубліковано 26 жовт. 2013 р., 08:52 Леся Федоренко   [ оновлено 10 лист. 2013 р., 23:35 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Упродовж двох тижнів чернівецькі пластуни брали участь в екологічній акції «Врятуй життя дереву», збираючи макулатуру. Адже відомо, що 60 кг паперу, який іде на переробку, може врятувати одне дерево від вирубки, а отже, це невеликий, проте впевнений крок у збереженні екосистеми нашої планети. Тож цей проект є дуже важливим і потрібним, він є довготривалим. Перший етап відбувся навесні, тоді чернівецькі пластуни власними силами зібрали  140 кг макулатури, а це означає, що врятували життя двох дерев. Під час другого етапу, який відбувся в жовтні і днями завершився, зібрали 200 кг і врятували ще 3 дерева. Наступного разу плануємо зібрати  більше. 

Учасники проекту збирають макулатуру в себе вдома, в сусідів, на роботі, в офісах тощо. Потім здають заготівельникам Чернівецького обласного товариства УТОС, які відправляють її на переробку і з  переробленого вже паперу виготовлятимуть власну продукцію – папки-скорозшивачі.

Взагалі цей проект розрахований на тривалий час. Збір макулатури планується проводити двічі на рік, а за виручені кошти пошиємо екоторби.

 пл.уч. Андрій Федоренко 


                                                                      

Comments