Новини‎ > ‎

Чернівецькі пластуни провели традиційні Андріївські вечорниці

опубліковано 19 груд. 2011 р., 11:19 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 15 лют. 2012 р., 00:43 ]
У понеділок, 12 грудня, у приміщенні  БКТМ Автограф відбулись традиційні андріївські вечорниці, організовані пластунами, які відвідала молодь міста, учні чернівецьких шкіл, їхні батьки. 

Свято почалося з перегляду вистави, під час якої присутні в залі поринули у чарівно-романтичний світ українських традицій, познайомилися з тим, як з давніх-давен наші предки святкували Андрія. 

Під час вечорниць гості відчули колорит свята, в якому переплітаються давні традиції нашого народу та елементи християнської культури, відчули атмосферу загадковості у день перед Андрія, погадавши спочатку на варениках, а згодом й іншими способами і дізнавшись, що чекає їх цього року в особистому житті: у когось буде солоденьке знайомство, а в когось - поповнення в сім’ї.  

Також впродовж вечора всі охочі пробували свої сили в чомусь новенькому для них – проводився цікавий та оригінальний майстер-клас із валяння вовни. 

Ну і, звичайно, які вечорниці можуть бути без вибухової та позитивної української музики. Надзвичайно приємно було дивитись на велику кількість учнів та молоді в красивих українських вишиванках та з усмішками на обличчях. 

Впродовж вечорниць панувала атмосфера загадковості, романтики. Спробувавши вкусити калету, розпитавши про долю свою у Андрія, поївши вареників та добре натанцювавшись під музику, всі розійшлись, та вони ще довго згадуватимуть цей незвичний чарівний вечір. 

Автор новини: Христина Малець
Comments