Новини‎ > ‎

Чернівецькі пластуни відсвяткували Свято Весни "Цілком таємне свято"

опубліковано 13 трав. 2015 р., 04:57 Станиця Чернівці   [ оновлено 13 трав. 2015 р., 05:24 ]

9-11 травня Буковинські пластуни провели триденний наметовий табір «Цілком таємне свято» на Червонодібровській Січі, що в Глибоцькому районі. Учасники мали можливість відчути себе детективами й розслідувати різноманітні «злочини».
Свято Весни пластуни організовують щороку ближче до дня Святого Юрія, який є патроном Пласту, оскільки він був оборонцем правди і добра.
Учасники табору мали знайти «зловмисника», що заважав безтурботному перебуванні на «Святі Весни». Цей зловмисник отримав кодову назву «Моріарті». Наші детективи розв’язували загадки, вправлялись у різних видах шифрування інформації, що допомогло їм в подальшому просуванні справ.
Пластуни жили три дні в наметах, готували на польовій кухні, грали в різноманітні інтелектуальні та спортивні ігри, змагалися в орієнтуванні, фізичній вправності та досхочу наспівались пісень. Пластовій атмосфері також сприяло місце проведення табору, а саме Червонодібровська Січ, яка є чудовим куточком майже бездоганної природи.
Вечорами діти мали можливість поспівати біля ватри, поділитись своїми враженнями та скуштувати різні солодкі смаколики. Загалом, Свято Весни – вдалось. Діти задоволені та щасливі.

Юнацьке СВ "Цілком таємне свято"


Comments