Новини‎ > ‎

Дитячі велоперегони «Дивогонка» 1 червня

опубліковано 21 трав. 2014 р., 07:13 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 26 трав. 2014 р., 13:45 ]
1 червня 2014 року в Чернівцях представники місцевого осередку Національної Скаутської Організації України - Пласт спільно з агенцією «Дивосвіт» в рамках Велодня у Чернівцях та святкування 100-річчя Пласту на Буковині проводять дитячі велоперегони «Дивогонка».

Дитяча велогонка організована з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

Умови участі:
Участь беруть діти від 2-ох (якщо освоєно біговел/велосипед раніше – то навіть від 1,5) роки до 13 років. Медалі і призи отримують ВСІ учасники.

Анкета для реєстрації.

«Дивогонка» - це абсолютно некомерційний захід. Орг.внесок, який збирається на безпосередній реєстрації, - це витрати на виготовлення грамот, медалей, закупівлі стрічок, сміттєвих пакетів.

Орг.внесок цього року складає: 30 грн перша дитина, 15 грн. друга і наступна дитина в родині.
Заїзди формуються по віку, якщо є достатня кількість учасників – по статі.
На старт допускаються учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипеда лежить на батьках учасників. Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі в велогонці.
Паління та вживання алкогольних напоїв в зоні проведення змагань заборонено!
Місце проведення на карті Гугл 
 

Усі учасники велоперегонів будуть нагороджені, адже це в першу чергу свято, а вже потім змагання! 

Корисний партнер Дивогонки - МОЛОКІЯ. Молокія - цінуємо здоров'я кожного!
Натуральні молочні продукти, в яких максимально збережено цінні властивості молока. Європейське обладнання, система якості та безпечності, збережені технології виготовлення класичної молочної продукції - компанія Молокія.


З повагою,
голова оргкомітету Білінська Галина
Контактні тел.: 095-512-84-86
Comments