Новини‎ > ‎

Екологічна акція «Три бажання для Золотої Рибки»

опубліковано 26 жовт. 2015 р., 04:54 Леся Крушельницька
На початку осінніх канікул, коли саме час для розваг, чернівецькі новаки зібралися на екологічну акцію. Отож зранку 24 жовтня домівка була переповнена.

Річ у тім, що Золота Рибка пообіцяла малечі виконати всі їхні бажання, якщо вони допоможуть їй у розв’язанні нелегких екологічних проблем. Замість почати заслужений відпочинок після школи, діти вирішили все-таки допомогти чарівниці. 29 хлопців та дівчат вирушили до еко-центру, де спершу мали захопливу екскурсію. Побачили рідкісні види рослин, тварин та навіть риб, найдивніших представників як флори, так і фауни Буковини.

Опісля почали ще одну пригоду – квест. Рибка залишила свої екологічні завдання на кожній точці. Новаки вперто виконували все: знімали відеозаклики берегти екологію, писали відповідні правила, малювали найбільші екологічні лиха, пояснювали різноманітні народні прислів’я, які так чи інакше були пов’язані з цією темою та розгадували загадки про неньку-природу.Бігали від точки до точки, не дивлячись на те, що накрапав дощик. Чесно кажучи, його ніхто не помічав, бо всі метушливо виконували різні завдання.

Повна енергії, навіть після тривалої біганини, дітвора завзято взялася майструвати! Робили все: клеїли, ліпили, вирізали – усе з чарівного осіннього листя, висушеної травички, плодів калини, шкарлупи від горіхів та багатьох інших матеріалів. У результаті отримали чарівні аплікації, які багато з діток згодилися залишити для домівки.

Складалося враження, що це може тривати вічно, проте час невпинно мчав, і ми мусили завершувати. Наостанок Золота Рибка подякувала всім за співпрацю, оголосила, що новаки пройшли її випробування і згодилася виконати бажання, що, напевно, було в голові у кожного учасника акції. Воно стало надзвичайно оптимістичним та радісним завершенням акції, бо раптом звідусіль почали сипатися цукерки. Діти в захопленні збирали їх та дякували чарівниці за подарунок.

Усі згодилися із крилатим висловом, яким починався захід – «Природа дала нам тимчасовий притулок, а не постійне житло». І тепер наші новаки будуть про це пам’ятати.
пл. розв. Таня БУЦЬ
      

Comments