Новини‎ > ‎

Етно-вечір для чернівецької молоді на Андрея

опубліковано 4 квіт. 2015 р., 00:04 Леся Крушельницька   [ оновлено 4 квіт. 2015 р., 01:25 ]
У п’ятницю, 12 грудня, усі охочі мали можливість відвідати Андріївські вечорниці, організовані пластунами. Гостей приймав Буковинський клуб творчої молоді “Автограф”. Увазі глядачів старшопластуни та юнацтво представили інтерактивне театралізоване дійство “Вечір на Андрія”.

Сучасні вечорниці із сучасними героями зібрали повну залу відвідувачів. Кумедні персонажі вистави розважали гостей заходу дотепними діалогами, жартами та витівками.

Як і годиться у такий вечір, дівчата "ворожили" на судженого – з дзеркалами, свічками, водою та іншими обов’язковими атрибутами. Як виявилось, гадати можна не лише традиційними бабусиними способами, а й на будь-яких предметах, що є під рукою). Гості теж мали змогу дізнатися про своє майбутнє, взявши участь у ворожбі.

Ну а після імпрези усіх присутніх почастували смачними варениками, які пластунки наліпили власноруч. Тут також не обійшлось без несподіванок, адже начинка у варениках траплялася оригінальна – з бананами, мандаринами, халвою, маком, соняшниковими зернятами і навіть квашеними огірками!). Звичайно, були і класичні вареники – з картоплею, капустою, сиром і грибами. Кулінарні вмілості дівчат були оцінені на відмінно всіма учасниками заходу. Окрім цього усі охочі могли придбати собі чар-зілля, звареного за особливим рецептом, та навчитися майструвати іграшки з соломи.

Завершився вечір на Андрія запальними танцями під музику українських гуртів.
  

Comments