Новини‎ > ‎

Гра-квест "Листопадовий зрив" до 99-ої річниці Буковинського Віча

опубліковано 3 лист. 2017 р., 11:04 Леся Крушельницька
2 листопада відбулася 16-та історична квест-гра "Листопадовий зрив 2017". Буковинські пластуни за підтримки управління молоді та спорту Чернівецької ОДА і профспілкової організації ЧНУ ім. Юрія Федьковича організували квест для студентів Чернівецьких вищих навчальних закладів.

Мета квесту –  залучення молоді міста до відзначення одного з найяскравіших спалахів національно-визвольної боротьби українців у 
XX столітті, а саме 99-ої річниці Буковинського Віча. Всі учасники гри змогли ознайомитись із перебігом подій 3 листопада 1918 року, історичними місцями, подіями і творцями Буковинського Віча.

16 команд зібрались в приміщенні Народного дому та, отримавши завдання і карту Австрійських часів, вирушили на контрольні пункти, розташовані в історичній частині міста. Учасники гри змогли перевірити свої краєзнавчі знання, легкоатлетичну вправність та логічне мислення. Боротьба за владу Чернівців була запеклою і складною. 

Переможцями квесту стали:
1 місце - команда "імені Грушевського" (ЧНУ ім. Юрія Федьковича)
2 місце - команда "Проекція" ( ЧНУ ім. Юрія Федьковича, математичний факультет)
3 місце - команда "Політех" (Чернівецький політехнічний коледж)

Команди-переможці отримали цінні призи: портативні батареї, фітнес-браслети і флешки. 
Організатори квест-гри “Листопадовий зрив 2017” дякують усім, хто долучився та нетерпляче чекають відзначення 100-ї річниці Буковинського Віча.
пл. уч. Оксана ДЕМИЧ

 
 

Comments