Новини‎ > ‎

Гра-квест "Пам'ятай про Крути" для студентів

опубліковано 14 лют. 2012 р., 06:44 Марія Павлюк   [ оновлено 15 лют. 2012 р., 01:41 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Чернівецька станиця національної скаутської організації України Пласт спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА та студентським парламентом Буковини проведуть першу історичну гру-квест «Пам’ятай про Крути» для студентів міста та показ фільму «Імена на Мармурі».
 Початок гри 16 лютого о 14:00 у 33-ій аудиторії 14-го корпусу ЧНУ. Показ фільму розпочнеться о 17:00. Вхід вільний.
 Історична гра-квест "Пам’ятай про Крути" вперше проводиться у Чернівцях з метою залучення якнайбільшого числа молоді міста до відзначення 93-ї річниці бою біля станції Крути - одного з найяскравіших спалахів національно-визвольної боротьби українців у XX столітті. Завданнями урочистостей є відтворення перебігу подій, ознайомлення молоді з історичними подіями 16 (29) січня 1918 р., плекання патріотизму через вивчення героїчного минулого свого народу, пропагування здорового способу життя, розвиток логічного мислення молоді.
 Захід проводитиметься 16 лютого в центральній частині міста. Команди шукатимуть на розданих їм мапах міста 1918-го року, позначені місця. На кожному пункті учасники відповідатимуть на запитання та виконуватимуть певні завдання інструкторів. За кожне правильно виконане завдання команда отримуватиме бали, за максимальною кількістю яких і визначать переможців квесту. Також враховуватиметься час проходження учасниками маршруту.
 Команди переможців гри отримають дипломи та призи (сертифікати, люб’язно надані ТРЦ "DEPOt", боулінг-клубом "Турбіна" та скеледромомом «Соколиний камінь» у ТРЦ "Панорама"). Після визначення переможців відбудеться показ фільму «Імена на Мармурі» (естонський фільм про події, які є аналогом українського бою під Крутами), учасники та волонтери квесту зможуть зігрітись гарячим чаєм та поласувати солодощами, придбаними за підтримки ТОВ "Рома".
 Запрошуються представники місцевих ЗМІ.
Comments