Новини‎ > ‎

Гурток «Круки» відбув свій третій табір

опубліковано 20 лип. 2012 р., 22:43 Леся Федоренко   [ оновлено 4 серп. 2012 р., 10:21 користувачем Igor Nakonechnyi ]
Хоча цього року «Круки» відбули Курінний табір «Зоряні війни» не у повному складі, проте його найкращі і найстійкіші представники  - Русецький Владислав, Федоренко Андрій, Муринюк Олександр та Суховерський Микита гідно представили свій гурток. Ще б пак, тепер маємо свого дійсного члена Пласту – Влад Русецький успішно завершив здачу першої проби, склав пластову присягу і став пластуном-учасником!

Загалом табір нам дуже сподобався - він був насичений різними пригодами, тереновими іграми, алярмами, гутірками тощо.

Ось що говорять самі «Круки»:

Пл. уч. Русецький Владислав:

«Мені особливо сподобався і запам’ятався той момент, коли я приймав присягу, а взагалі мені, як і моєму другові Андрію, все сподобалось. Також сподобалось бути підвиховником».

Пр. прих. Муринюк Олександр:

«Цей табір цікавий своєю як  назвою, так і таборовим життям. Звичайно ж сподобалася дуже активна гра у пейнтбол, ну і теренові ігри».

Пл. прих. Суховерський Микита:

«Це був мій перший табір і він для мене був важкий, але дуже веселий. Мені сподобалось таборове життя, а саме алярми, гутірки, опитники і, звичайно, пейнтбол».

Ну а від себе хочу додати: цей табір був супер-пупер, особливо сподобались нічні алярми (а також денні),  гутірки, надзвичайно сподобався пейнтбол і опитники. Життя на таборі, звісно, було важке, але це додавало своєрідного екстриму. Запам’ятався день, коли ми всі ішли до місцевої церкви на Службу Божу – тоді я першим гордо ніс наше Курінне знамено. Під час табору мені вдалося здати вмілість із першої медичної допомоги та багато точок першої проби – і це мене ще більше наблизило до складання пластової присяги. Я цього найбільше зараз прагну!

Автор: пл. прих. Андрій Федоренко                                                                                                                                                             

Comments