Новини‎ > ‎

Хто ж буде мером міста? (СВЯТО ВЕСНИ 7-9 ТРАВНЯ!)

опубліковано 1 трав. 2011 р., 09:32 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 2 трав. 2011 р., 02:53 ]
7-9 травня пластуни проведуть свою щорічну акцію «Свято весни», яка розпочинає сезон пластових мандрівок та таборувань, що триватиме впродовж цілого літа. 

Цей захід приурочений до дня Святого Юрія-Змієборця, який є покровителем скаутів всього світу. Метою акції є популяризація серед дітей і молоді здорового способу життя та спорту.

Учасниками акції, яка відбудеться на базі дитячого табору "Ойкос", в урочищі Стебник, Вижницького району, стануть близько 50 дітей з різних міст Чернівецької області.

Вони впродовж 3 днів будуть демонструвати свої вміння і знання у різноманітних конкурсах та змаганнях: спортивних, мистецьких, інтелектуальних та інших.

Темою табору є «Запали вогні своєї вулиці». Кожна вулиця є особливою, а всі вони разом творять місто. Табір буде носити назву міста. Тому будуть обрані свої органи влади: мер, його заступники, службовці міської ради. Слідкувати за здоров’ям учасників буде головний лікар містечка. Пластунів, які братимуть участь в таборі поділять на команди, які облаштують свій під табір в окрему вулицю. Кожен вечір на «Святі весни» завершуватиметься великою святковою ватрою.

Як зазначила організатор акції – Ольга Куташ: «Свято Весни» для пластунів має особливе значення, адже це перше таборування у році. Традиційно, на ньому пластуни перевірять свою практичну та теоретичну підготовку до літніх таборів».
Ċ
Igor Nakonechnyi,
2 трав. 2011 р., 02:52
Ċ
Igor Nakonechnyi,
2 трав. 2011 р., 02:51
Comments