Новини‎ > ‎

Іван Онисько розповів чернівчанам про свої звичайні і незвичайні мандрівки

опубліковано 30 бер. 2016 р., 05:06 Станиця Чернівці   [ оновлено 30 бер. 2016 р., 05:43 ]
Вчора, 29 березня, в офісі чернівецького Пласту за адресою вул. Ентузіастів, 8 відбулася зустріч усіх охочих із відомим мандрівником Іваном Ониськом.
В ході зустрічі 26-річний автостопер з Тернопільщини поділився з присутніми секретами своїх мандрів. Найбільшу популярність Івану принесла так звана “ЗвиChina подорож” (кінцевим пунктом призначення першочергово був Китай), що розпочалася 22 вересня 2015 року і тривала рівно півроку. За цей час мандрівник побував в Україні, Росії, Молдові, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Киргизстані, Китаї, Лаосі, Камбоджі, Малайзії. Особливістю цієї мандрівки стало те, що Іван вирушав у неї абсолютно без грошей, маючи при собі наплечник із абсолютним мінімумом необхідних речей та невеличку валізку із сувенірними купюрами номіналом в одну гривню. Як він зізнався, це був його виклик собі.
Під час розмови, Іван згадав кілька найбільш курйозних випадків, що трапилися з ним за цих незвичайних пів року – про те, яким чином йому вдалося оформити китайську візу, як він помилково потрапив до рук китайських поліцейських, як ночував у трубі, наче Діоген в бочці, як куштував смаженого щура під пильним наглядом місцевих жителів, які чи не вперше бачили в своїх краях європейця, чому йому не посмакувала смажена собачатина і багато інших захоплюючих історій. Свої розповіді ілюстрував яскравими фотографіями.
Насамкінець Іван охоче відповів на всі питання, яких було чимало, а також порадив втілювати всі свої найнезвичайніші задуми в життя одразу, нічого не відкладаючи на потім.
В майбутньому Іван Онисько також не збирається сидіти вдома, правда, куди саме поїде, остаточно ще не визначився.

Зустріч з Іваном Ониськом


Comments