Новини‎ > ‎

Кіно-СВ станиці Чернівці - 2013

опубліковано 28 трав. 2013 р., 02:28 Ігор Гангала   [ оновлено 28 трав. 2013 р., 02:34 користувачем Igor Nakonechnyi ]
24-26 травня у с. Просекуряни Глибоцького району проводилося Свято Весни станиці Чернівці - «Подих пластової весни».

Цьогорічна тематика Свята – це кіно. Саме йому були присвячені імпрезки, назовництво, пісні, гутірки та все інше, що відбувалось на таборі.

Сюди приїхали не тільки досвідчені пластуни, а й новенькі старшопластуни без досвіду. Завітали вони до нас з семінару про успіх і мали свою захоплюючу програму під керівництвом ст. пл. Т. Наконечної, Гр.

Учасники і провід дуже хвилювалися, що під час табору буде падати дощ. Проте фортуна була на нашому боці і дощу майже не було.

На таборі діяла кіно-пошта. Листів писали більше, ніж на будь-якому іншому таборі до цього, і задіяні в ній були всі, від новака до старшопластуна. І що там лиш не передавали… листи, цукерки, квіти… Надсилали і таємним друзям, і просто учасникам… Писали хороші слова і веселі жарти…

Юнакам проводили дуже цікаву майстерку – вони виготовляли маски смішариків, які пізніше використовували на імпрезах. У всіх так гарно вийшло, що вони дійсно виглядали як герої мультфільмів.

Як і кожного року проводився Лисячий біг. І хоча після старту трьох перших учасників звіявся вітер і пішов дощ, загнавши у будиночки всіх учасників, він скоро вщух і біг продовжився з непоганими результатами. А в останній день табору, проводили теренівку. Тут юнацтво бігало по гуртках і разом вирішувало завдання, які давали їм інструктори. Це все знімали на відео, адже не кожен день можна побачити такі веселі і неповторні кадри.

Тихими вечорами, в п’ятницю і суботу, проводили ватру, як обов’язковий пластовий звичай. Тут гуртки представляли себе імпрезами, всі здружувалися між собою пластовими іграми і піднімали настрій піснями. І звичайно ж сіріли при ватрі, що ззмушувало почути серцебиття кожного.

Подрузі писарю це Свято Весни стало чимось більшим ніж просто табір і запам’ятається назавжди. Адже на алярмі 26 травня, пл.прих. Малець Оксана склала пластову присягу і тепер є повноправною пл.учасницею!

І звичайно ніхто не залишився без призів за теренівки, змаги, дефіляду і просто за участь на таборі, і всі були раді солодким призам.

Загальний залік був наступний:
3 місце – сценка-гурток «Чарлі і шоколадна фабрика»
2 місце – сценка-гурток «Вогняні Саламандри»
1 місце – сценка-гурток «Пластилін». Серед призів хлопці отримали банку із шифру. Словом, яке вони мають честь відправити на пластовий портал і долучитись цим самим до творення істини стало слово «Стиль».

Гран-прі здобуло новацтво!

Всі учасники гарно відпочили і навчилися багато нового. Комендант табору – ст. пл. Марія Павлюк і увесь провід Свята, зробили все для того, щоб кожен захотів повернутися на цей табір знову.

пл. уч. О. Малець

Переглянути фото можна тут:
Comments