Новини‎ > ‎

Курінь ім. Петра Войновського провів табір "Батальйон Прут"

опубліковано 23 лип. 2014 р., 01:43 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 23 лип. 2014 р., 02:07 ]
Нещодавно курінь ім. Петра Войновського провів табір "Батальйон Прут", що відбувався: 27 червня – 11 липня 7522 року в Урочищі Сухий, смт. Берегомет, Вижницького району Чернівецької області.

Цей табір проводився у військовій тематиці з цікавими елементами підготовки учасників табору. За легендою учасники табору складали роту батальйону територіальної оборони «Прут», які готувалися до відправлення на Схід.

Зокрема тут були присутні заходи, що робили цей табір особливим. По-перше, на таборі відбувалася мандрівка, на якій батальйон виконував військове спецзавдання та був завжди готовий до бойових дій. По-друге, на таборі була присутня смуга перешкод, на якій кожен учасник проходив фізичну підготовку, перевірив витривалість свого тіла та стан свого здоров’я. Впродовж табору були присутні військові алярми з різною тематикою бойової підготовки, де учасники відчули на собі ті відчуття, які нині відчувають військовики на Сході. У другій половині табору кожному проводили тактичні ігри, метою яких було розвивати в учасників тактичне мислення. В день перед від’їздом проводилися пейнтбольні змагання. В боях кожен міг перевірити свої навички володіння пейнтбольною зброєю та показати результати тактичних ігор. Також кожного дня обирались військові днювальні, які повідомляли всьому батальйону про можливі військові дії та про події на сході країни.

Крім того на таборі провелися такі пластові церемоніали: на таборі Іван Паламарчук склав Пластову Присягу; відбулася посвята в курінь ім. Петра Войновського пл.прих. Чолкана Романа та пл.прих. Кузика Іллі.

Учасниками табору були 29 хлопців віком від 10 до 16 років, в основному з Чернівців, але також і з м. Київ, Одеса, Бучач. Табір також провадили 7 юнаків у ролі підстаршини. Першунами табору "Батальйон Прут" стали: пл. уч. Паламарчук Іван (серед підстаршини), пл. прих. Бойко Максим (1 місце), Паламар Остап (2 місце) та Бойко Данило (3 місце). Першуни отримали цінні призи від магазину Легіон.

Провід табору "Батальйон Прут" складали: ст.пл. Ігор Наконечний, СМ, ст.пл. Андрій Канак, пл..скоб Богдан Сумарюк, ст.пл.прих. Анатолій Павлюк, ст.пл. Дмитро Заплітний, ст.пл. Іван Кисилиця, ВБ, ст.пл.скоб Ігор Гангала та Дмитро Братецький.


пл.прих. Ілля Кузик
Comments