Новини‎ > ‎

Відбулася рада підготовчого куреня ім. Ірини Вільде

опубліковано 17 груд. 2011 р., 12:50 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 15 лют. 2012 р., 00:43 ]

І знову настав той день, якого ми всі так довго чекали. Курінна рада – особлива подія на нашій станиці.

Усе відбулося 14 грудня. Ці сходини для всіх стали незабутніми. Причина полягала, напевно, в тому, що ми знову переобирали провід. У цей день ми почули все – як приємне, так і не дуже...

Дівчата, котрі були присутніми на сходинах, уважно слухали настанови нашої зв’язкової. Провід прийняв до уваги всі помилки, зосередившись на тому, чого ще недоробили. Я певна, що дівчата усвідомили всю ту силу слів, з котрою зверталася до нас Тая – наша улюблена зв’язкова, друга мама. Після слів побажань і зауважень ми переобирали провід. І справа полягала не в тому, що нас щось не влаштовувало      (просто Мару, наша курінна, вступила в новий курінь – курінь зеленої хустки). Ми щиро за неї раділи. А особливо були задоволені з того, що її місце посіла Таня Буць. Так і має бути – у курені запанує династія Буців. Отже, нашою новою курінною стала Таня, а місце судді зайняла її сестра – Оксана. Всі щиро раділи за близнючок, а Мару вітали з тим, що стала старшопластункою. Отож, оголошуємо вам теперішній склад курінного проводу підг.к. ім.Ірини Вільде:

Курінна – пл. прих .Таня Буць

Курінний суддя – пл. прих. Оксана Буць

Курінний писар – пл. прих. Оля Чолкан

Курінний скарбник – пл. .прих .Оксана Малець

Курінний хронікар – пл. прих. Рената Гачинська

Курінний фотограф – пл. .прих. Олександра Слепенюк

Але до цього… Що було до цього – нікому невідомо. Не могли ж ми всі сходини переобирати провід?! До цього всі займалися дуже цікавою і надзвичайно таємною справою. По секрету, тільки читачам… Ми закликали сніг. Проходила неймовірно захоплююча майстерка з виготівлі сніжинок, найрізноманітніших і просто надзвичайно красивих. Ними дівчата прикрасили станицю. Сподіваюсь, усі наші старання не пройшли марно (може, нарешті з неба почнуть повільно падати сніжинки, і кожна дівчина, дивлячись на них, буде згадувати цей сумний і водночас надзвичайно веселий день!)

Курінний писар Оля☺

Comments