Новини‎ > ‎

Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства ч.26

опубліковано 8 квіт. 2013 р., 11:21 Марія Павлюк   [ оновлено 8 трав. 2013 р., 07:13 користувачем Igor Nakonechnyi ]
6-7 квітня 2013 року в місті Вижниця відбувся Пластовий семінар під кодовою назвою «КаВа До Чаю».
Вже вкотре пластуни станиці Чернівці проводять Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства для прихильників та зацікавлених пластовою ідеєю людей, старших 18 років.
У суботу о 9:00 год. у пластовій домівці зібрались учасники вишколу з Івано-Франківська, Снятина, Чернівців та Берегомету. Зламавши кригу, всі познайомились та подолали бар’єри у спілкуванні. Прослухавши гутірки про історію Пласту, церемоніали, Пластовий закон та Три головні обов’язки, пластуни організовано виїжджали до основного місця проведення КВДЧ ч.26 – міста Вижниці.
Після обіду знову поринули у пластовий світ абревіатур, скорочень, специфічної мови та незнайомих термінів. Між кожною гутіркою учасники мали змогу розслабитись, погравши в різноманітні ігри та зігрівшись гарячим чаєм і смачним печивом. Ввечері для багатьох учасників вперше відбувся ще один пластовий церемоніал – ватра. Гуртки представляли свої назви та показували імпрези на тему «Наші пластові мрії». Співали пісень, гралися в екстрасенсів та сімейку Адамсів. А на завершення ватри комендант вишколу Таїсія Наконечна передала символічну іскру кожному учаснику зі словами: «Будь іскрою, як мрієш бачити багаття…»
Під час тихої ночі кожен охочий міг спробувати свої сили у психологічній грі «Мафія» та пофантазувати, назвавши себе капітаном, парашутистом або науковцем, чи навіть стюардесою Жанною або валізкою.
Наступного дня учасники продовжували дізнаватись про Національну скаутську організацію Пласт від інструкторів. Перед обідом всі написали опитник та висловили свої побажання, прохання та завваги до проведення вишколу.
На закритті учасників повідомили про зарахування та відбуття вишколу, надавши посвідки.
Задоволені та стомлені фотографувались і повертались додому: хто в Берегомет, хто в Чернівці, хто в Снятин, а хто в Івано-Франківськ.
Провід КВДЧ ч.26 дякує учасникам за гарну працю, веселий настрій та щирість!
До зустрічі в ПЛАСТі=)
ст.пл.Іванка Андрюк
Comments