Новини‎ > ‎

КВДЧ ч.16 в Чернівцях

опубліковано 12 бер. 2012 р., 12:34 Марія Павлюк   [ оновлено 12 бер. 2012 р., 13:36 користувачем Igor Nakonechnyi ]

10-11 березня відбувався КВДЧ на Буковині.


Вишкіл був наповнений сміхом, веселощами, новими знаннями. Учасники та провід творили чудову атмосферу, якій був не страшний жодний холод. Дійство відбувалось у мальовничому містечку Вижниця, довкола гори та сніг, що надихало на роботу і додавало заряд позитиву та настрою. Старшопластуни прослухали ряд гутірок про дійсне членство, курені УСП, мету Пласту, пластові церемоніали, однострій, структуру Пласту, Пластову Присягу, історію Пласту, Велику Гру, форми пластових занять.

Вечір суботи був особливо чарівний – всіх захопив дивовижний настрій пластової ватри, хоча й без вогнища, але наповненої теплими відчуттями, гучними співами, дружніми посмішками. А під час тихої ночі учасники разом з проводом вправлялись у своїх дедуктивних та логічних уміннях під час гри в мафію.

В неділю, прибувши до пластової домівки в Чернівцях, поділившись враженнями від вишколу, написавши опитник до учасників прийшло розуміння, що вишкіл завершується, не хотілось розходитись. Але крайовий вишкіл дійсного членства число 16 для цих пластунів не кінець, а насправді, тільки початок їхнього активного та позитивного пластування.

П.С.Захід був присвячений 100-літтю Пласту, тому учасники та провід зробили тематичні фото:)
 
Comments