Новини‎ > ‎

Зробимо Україну Чистою!

опубліковано 29 бер. 2013 р., 00:26 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 29 бер. 2013 р., 00:32 ]

20 квітня 2013 року відбудеться всеукраїнська соціально-екологічна акція «Зробимо Україну чистою! 2013» з прибирання парків, скверів та інших засмічених місць відпочинку людей. Цього року до найбільшого прибирання країни організатори планують залучити 200 міст та 100 000 учасників (майже вдвічі більше ніж минулого року).

«Зробимо Україну чистою!» – це громадська ініціатива, заснована заради здійснення мети важливої для багатьох людей, і яка діє на принципах співпраці, некомерційності і не політичності.

Мета акції – не просто прибрати зелені зони від сміття, а змінити ставлення українських громадян до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не смітити і піклуватися про довкілля.

Ініціатива «Зробимо Україну чистою!» ‒ це частина всесвітнього руху «Let's do it world!», що виник 2008 року в Естонії, і в якому зараз беруть участь більше 7 000 000 чоловік у 96 країнах світу.

У 2011 році акція вперше проводилась в Україні і об’єднала 22 000 учасників в 56 містах держави. 2012 року відбулась друга всеукраїнська акція, на якій до прибирання долучилися 51 000 чоловік у 110 населених пунктах.

Віримо, що прибравши сміття на природі один раз, людина стане більш відповідальною у питаннях поводження з відходами і спонукатиме до цього інших.

Завдяки всеукраїнському охопленню, проект стає масштабним, набирає патріотичного забарвлення і містить елементи екологічного виховання.

         Долучитися до прибирання та додати своє місто на мапу «Зробимо Україну чистою!» може кожен.

     Зареєструйся за лінком http://letsdoit.org.ua/clean/form/ – обери місце прибирання, прийди туди 20 квітня, отримай інвентар та зроби країну чистішою.

     Щоб організувати прибирання в своєму селі або місті, зареєструйся у формі на головній сторінці сайту http://letsdoit.org.ua/.

     Запроси друзів, колег, знайомих зробити те саме.

     Поширюй інформацію про акцію в соціальних мережах, засобах інформації, серед друзів,сусідів і колег.

 

Детальніше на сайті http://letsdoit.org.ua/http://vk.com/letsdoit_cv_ua


 Об’єднаймо зусилля  Зробимо Україну чистою!


Comments