Новини‎ > ‎

Мандрівка пластунів

опубліковано 26 квіт. 2015 р., 13:58 Марія Павлюк
18 -19 квітня чернівецькі пластуни провели станичну мандрівку.
Учасниками були пластуни гуртків : "Загадкові витівниці" та " Білі леви".
Маршрут простягався від Вижниці до Берегомету.
На мандрівці була можливість помандрувати з друзями, насолодитися карпатськими пейзажами, здати певні точки проби та можливість перевірити свої сили у цьому весняному випробуванні .
Ранок видався дощовим, але це не завадило нам провести невеличкий похід. В потязі ми прослухали гутірку з картографії. Доїхавши до початкової точки точки нашого маршруту ми почимчикували далі на "Протяте каміння". Піднявшись до перевалу Німчич нас зустріли милі овечки, а також наша вірна подруга - Зефірка (собака), яка супроводжувала нас впродовж всієї мандрівки. Трохи перепочивши ми зобразили шкіц навколишньої місцевості . Невдовзі ми  вирушили до місця нічлігу . Розташувалися на невеличкому горбичку. Навкруги панував прекрасний краєвид. Та зовсім скоро туман затьмарив його, стало похмуро і пішов сніг. Але ніщо не завадило нам розкласти намети, розпалити вогнище і приготувати смачну вечерю.
Зовсім скоро всі пішли до намету щоб приготуватись до сну...
Настав сонячний ранок, який пробудив нас співом птахів та невгамовним будильником. Всі проокинуливь і разом почали допомагати готувати сніданок.
Згодом ми зібралися і були готові вирушати до кінцевої точки. Сповнені сили та енергії ми легко долали всі перешкоди (сніг , болото...). Бувало таке що блукали, але в колі друзів це навіть весело. Все таки дійшовши до Берегомета, ми вирушили на автобусі до Чернівців сповнені незабутніми враженнями.
Дякую тим хто був поруч.
пл.прих.Наталя Кузик
Comments