Новини‎ > ‎

На Буковині відбувся Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства ч. 32

опубліковано 24 лист. 2013 р., 23:06 Igor Nakonechnyi   [ оновлено 6 лют. 2014 р., 09:38 ]
9-10 листопада у с. Мигово (Чернівецька область) відбувся Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства ч. 32.

Вишкіл розпочався суботнього ранку в Чернівцях та продовжився на туристичній базі «Карпати» серед буковинських смерек та карпатських пагорбів у с. Мигово. У вишколі брали участь як пластуни, що вийшли з юнацтва так і люди, для яких Пласт є чимось новим і дуже цікавим у житті. Учасники приїхали з Києва, Тернополя, Черкас ну і, звісно, Чернівців.

Впродовж двох днів вони слухали різноманітні гутірки про мету і завдання Пласту, його історію і структуру, про виховання юнацтва та себе самого.Між заняттями майбутні пластуни грали в ігри та проводили різні активітети. Інструкторами вишколу були пластуни з Чернівців (ст.пл. Таїсія Наконечна, Гр. (комендант) ст.пл. Галинка Білінська, ст.пл. Марія Павлюк, Ls, ст. пл. Ігор Наконечний) та з Тернополя (ст. пл. скоб Назар Зелінка, ОЗО, ст. пл. Наталя Зелінка). Перший день вишколу закінчився пластовою ватрою. І хоч учасникам не вдалось відчути запах диму та побачити іскорки багаття, та все ж веселі пісні, цікаві ігри та оригінальні імпрези надали вечору справжнього пластового духу вечірньої ватри.

Недільний ранок розпочався із вставання та руханки під промінцями, на диво теплого, листопадового сонечка. Після сніданку продовжились заняття де учасники спілкуючись з інструкторами відкривали для себе Пласт яким він є із середини.

Закінчився вишкіл написанням опитника та урочистим врученням посвідок.

Всі учасники з хорошими спогадами та яскравими враженнями від вишколу роз’їхались по домівках несучи з собою іскорку пластового багаття, яке вони будуть розпалювати вже завтра по різних куточках України.


ст.пл.прих. Андрій Канак
Comments