Новини‎ > ‎

На початку липня відбувся табір для дітей «Вперед і Вгору»

опубліковано 20 серп. 2015 р., 12:15 Леся Крушельницька   [ оновлено 20 серп. 2015 р., 12:16 ]

Табір "Вперед і Вгору", 2015

З 29 червня по 10 липня відбувся табір для дітей «Вперед і Вгору» у        смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області на території національного природного парку «Вижницький».

Програма табору включала різноманітні бесіди, ігри, спортивні та інтелектуальні змагання. Дні були насичені спілкуванням з однолітками, забавами на свіжому повітрі, а вечори – гучними співами та дружньою атмосферою на традиційних пластових ватрах.
Під час табору юні скаути мали змогу поринути у чар пластування та познайомитися з етнографічними традиціями Гуцульщини. Проведення показового весільного обряду дало змогу кожному учаснику відчути колорит українських звичаїв та долучитися до його відтворення. Незабутнім спогадом є Купальська ватра, до і під час якої діти плели вінки, співали народних пісень та стрибали через багаття.

Також діти вчилися практичним навичкам на гутірках із самозарадності, виживання в лісі, зокрема з картографії, надання першої медичної допомоги, природознавства, піонірки.

Пластуни дякують всім, хто долучився до табору, за активність, гарний настрій та незабутні враження, що залишаться надовго!
Окрема подяка за підтримку та співпрацю у проведенні табору дирекції НПП «Вижницький», ТОВ «Рома», магазину «Gorgany», ТОВ «Олбі-Рос Корона».
Comments