Новини‎ > ‎

Новаки завершили таборовий сезон плаванням

опубліковано 8 жовт. 2015 р., 03:08 Леся Крушельницька   [ оновлено 14 жовт. 2015 р., 13:52 користувачем Igor Nakonechnyi ]

ПТЗ "На краю світу"


Вода після шторму 
Завжди в безладді: 
Видніються всюди 
Зморшки і складки. 
Щоб вирівняти море 
Поблизу і вдалині, 
Весь час прасують його 
Кораблі. 

Налаштувавши компас, 3 жовтня 2015 р. моряки на кораблі «Чорна перлина» на чолі з капітаном вирушили у свою надзвичайну подорож, довжиною у два дні, до м. Вижниця. Коли тільки сонечко сходило і багріло вогняним світанком, новацтво станиці Чернівці зустрілось на пероні, де на них чекали пірати. Останні протягом усієї подорожі супроводжували дітлахів та екіпаж у плаванні, сповненому пригод, та створювали позитивні емоції. 
По приїзді до місця призначення кожен зміг насолодитись красою природи, яка оточувала з усіх куточків. Гори своїми вершинами сягали небес, дерев’яні будиночки були наче казкові, усюди майоріли яскраві квіти. Новакам після довгих літніх канікул та пройденого місяця навчання було чим поділитись один з одним, було що згадати із табору, а також чого навчити новеньких дітей у їхньому рої. 

Дуже цікавими, веселими та пізнавальними були теренова гра та квест, де діти шукали загублений скарб. Але окрім скарбу вони знайшли щось значно більше – нових друзів, спільні інтереси та підтримку. 

Ось і розставання. 
Море, до побачення! 
До побачення, синє! 
Не зітхай, прибій! 

ст. пл. прих. Таня Заворотна
Comments